Facebook Feeds

Medicinaal Cannabis

Lieve mensen, ik hoop dat deze groep 'Medicinaal Cannabis' een informatie & inspiratie bron is voor iedereen. Breng jezelf en wellicht anderen naar een bewuster niveau waar helende, genezende en verzachtende werkingen worden bereikt met de eeuwen oude plant Cannabis. Al eeuwen lang heeft Cannabis ons verlichting gebracht op vele manieren maar sinds de chemische farmaceut zich ermee bemoeit is dit mooie helende plantje in een donkere hoek geraakt en werd er angstvallig over gezwegen... Dit is wat wij allen moeten doorbreken! Vertel, schrijf en laat zien wat deze bijzonder plant voor ons kan betekenen...Er IS een andere manier om te genezen/verzachten...het is wellicht de groene manier... Wilt u zich bij deze groep voegen en alle Medicinaal Cannabis nieuws volgen?Volg mij op Facebook. We do it the green way...! Heel veel kracht en liefde toegewenst...
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabiswoensdag, maart 22nd, 2017 at 7:29pm
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabiswoensdag, maart 22nd, 2017 at 7:28pm
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabiszaterdag, maart 18th, 2017 at 5:56am

Study: Patients with Access to Medical Marijuana Reduce their Use of Opioids https://thejointblog.com/medical-marijuana-opioids/

Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabisdonderdag, maart 16th, 2017 at 12:59am

Israel Moves to Decriminalize Cannabis https://cannabisnow.com/israel-moves-decriminalize-cannabis/

Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabisdinsdag, maart 14th, 2017 at 10:46pm
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabismaandag, maart 13th, 2017 at 5:19am

Study: Cannabinoids May Help Treat Traumatic Brain Injury https://thejointblog.com/cannabinoids-traumatic-brain-injury/

Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabismaandag, maart 13th, 2017 at 5:14am
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabismaandag, maart 13th, 2017 at 5:12am

Study: Cannabidiol (CBD) May Help Treat Anxiety-Related and Substance Abuse Disorders. https://thejointblog.com/cbd-anxiety-substance-abuse/

Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabismaandag, maart 13th, 2017 at 5:11am

Study: CBD-Rich Marijuana Reduces Seizure Frequency https://thejointblog.com/study-cbd-rich-marijuana-reduces-seizure-frequency/

Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabismaandag, maart 13th, 2017 at 5:06am

10 Things to Know About Terpenes https://cannabisnow.com/10-things-know-terpenes/

Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabis heeft de video van Mediwiet gedeeld.dinsdag, maart 7th, 2017 at 7:47pm
Medicinaal Cannabis
Mediwiet
Delen helpt, bedankt!. Mediwiet wil mensen uit hun slachtofferrol halen, zelf doen is het halve werk. Bij reguliere behandelingen ben je afhankelijk van mannen in witte jassen en de gebruiksaanwijzing van de medicijn fabrikanten, met mediwietolie moet jezelf bepalen hoeveel je gebruikt, wat en wanneer. Zelf je eigen wietolie leren maken op basis van wiet uit de coffeeshop is een belangrijke stap op weg naar zelfredzaamheid. Daarom geven wij cannolator master classes want eenmaal geleerd voor jezelf te zorgen heb je er voor de rest van je leven plezier van. www.stichtingmediwiet.nl
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabisdinsdag, maart 7th, 2017 at 4:22am
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabiszaterdag, maart 4th, 2017 at 1:06am
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabis heeft de video van David Wolfe gedeeld.vrijdag, maart 3rd, 2017 at 9:25am
Medicinaal Cannabis
David Wolfe
Cannabis has many therapeutic benefits - here are four of the big ones!
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabisdonderdag, maart 2nd, 2017 at 5:11am

Cannabis Medicine Offers Seniors A New Way To Grow Old https://cannabisnow.com/cannabis-medicine-offers-seniors-new-way-grow-old/

Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabisdonderdag, maart 2nd, 2017 at 5:10am

Study: Majority of Medical Cannabis Patients Use Cannabis to Replace Prescription Drugs https://thejointblog.com/study-cannabis-prescription-drugs/

Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabisdonderdag, maart 2nd, 2017 at 5:08am

Study: 90% of Adults Who Use Marijuana to Treat Epilepsy Find Success https://thejointblog.com/study-90-adults-use-marijuana-treat-epilepsy-find-success/

Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabis heeft een nieuwe foto toegevoegd.donderdag, februari 23rd, 2017 at 9:40am
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabis heeft de video van Thc-olie info gedeeld.dinsdag, februari 21st, 2017 at 11:44am
Medicinaal Cannabis
Thc-olie info
Er is een Wetenschappelijke uitleg waarom cannabis kan genezen. je kunt jezelf afvragen welke gezondheidsvoordelen een illegale plant kan hebben ...
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabis heeft de video van Illegally Healed gedeeld.dinsdag, februari 14th, 2017 at 10:05pm
Medicinaal Cannabis
Illegally Healed
Share this video for the people who keep asking "Where's The Research?" Footage: Cannabis Planet TV Remix: Illegally Healed Watch the full episode here --> http://bit.ly/1kehMHx
Bianca Bouwer Irma Aalberts
Medicinaal Cannabis
Medicinaal Cannabismaandag, februari 13th, 2017 at 4:58am

Cannabis Tinctures: Uses, Effects, and Best Recipes http://www.leafscience.com/2017/02/09/cannabis-tinctures-uses-effects-recipes/